Ana sayfa Kurumsal Ürünler Müşteri Hizmetleri İnsan Kaynakları İletişim
 
 
 
   
  Duyurular  
 
Sitemizdeki Güncellemeler Devam Ediyor
Yeni Haber
 
   
  Sertifikalar  
 
 
Kurumsal  »  Hakkımızda
Tan Su Ürünleri San. Tic. Ve Paz. LTD. ŞTİ. Firmamız 2007 yılında faaliyete geçmiştir. Müşterilerimize her türlü taze ve donuk su ürünlerini  avrupa standartlarındaki üretim tesisimizde siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda tedarik ediyoruz. Tan Su Ürünleri günümüz sıcak satış ve pazarlama gerçekleriyle müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olarak yurtiçi pazarlarda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu yüzdendir ki hammadde tedarikçilerimiz de dahil olmak üzere avcılıktan üretime, satış sahasından, depolarımıza kadar proses aşamalarımızın her safhasında bilinçli personelimizle birlikte , maksimum hijyene önemle dikkat etmekteyiz.

Tan Su Ürünleri İzmir Işıkkent’teki işleme tesisi ve İzmir Buca balık halindeki satış yerleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Zincir mağazaların yanı sıra İzmir’in önde gelen restaurantlarında ve 5 yıldızlı otellerinde müşterilerine sunulmaktadır.

Su ürünleri pazarında öncü bir tedarikçi olmak ve müşterilerimize en kaliteli ürünü sunmak adına tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte özenle çalışmayı kendimize görev bilmekteyiz.


 
Copyright © 2012, Tan Su Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.| All Rights Reserved