Ana sayfa Kurumsal Ürünler Müşteri Hizmetleri İnsan Kaynakları İletişim
 
 
 
  Kurumsal  
Hakkımızda
 
Kalite Politikamız
 
Vizyonumuz - Misyonumuz
 
Sertifikalar
 
  Duyurular  
 
Sitemizdeki Güncellemeler Devam Ediyor
Yeni Haber
 
   
  Sertifikalar  
 
 
Kurumsal  »  Vizyonumuz - Misyonumuz
Müşteri memnuniyeti bizim asıl hedefimizdir. Tan Su Ürünleri artan talepleri karşılamak için dışsatınalım yoluyla da sizlere hizmet etmeyi planlamıştır. Çalışmalarımız ürün çeşitliliğimizi ve hizmet kalitemizi arttırmak yolunda devam etmektedir. Kaliteli ürün ve hizmet ancak kaliteli girdiler ile sağlanabilir. Ayrıca ürün ve hizmet tedarikçilerimizle işbirliğimiz de artarak devam etmektedir. Çevre dostu olan tüm takım arkadaşlarımız, bu konuda tüm su ürünleri sektörüne örnek olacak şekilde çalışmalarını sürdürecektir.

2011 yılı hedefimiz artan talepleri karşılayabilmek adına iç ve dışsatınalım yoluyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımıza devam etmektir. Uzun vadeli hedefimiz ise TANEX  markasını global marka haline getirecek politikalar ve stratejileri oluşturarak izlemektir. Tüm bunlara ancak bilgili ve yetenekli yönetim, araştırıcı ve innovasyona açık kadrolar, ekip ruhunu benimsemiş ve takım olarak hareket edebilen çalışanlar olarak ulaşabileceğimizi bilerek, tüm çalışmalara tam ve etkin şekilde katılarak uzun vadeli hedeflerimize koşarak varacağımızın bilincindeyiz.
 
Müşteri ve çalışanlarına artı değer sağlayan, ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, yaygın hizmet ağı, ürün çeşitliliğinde öncülüğü, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiği sektörlerde, dünya standartlarında katkı sağlamak.


 
Copyright © 2012, Tan Su Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.| All Rights Reserved