6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun (“Kanun”) 11. Maddesinde sayılan haklarınız kapsamındaki taleplerinizi, Kanun’un 13. maddesi ile Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ’in 5. maddesi gereğince, bu formu doldurarak aşağıdaki yöntemlerden biri aracılığıyla Şirketimize ulaştırmanız gerekmektedir.

BAŞVURU YÖNTEMİi. Yazılı Başvuruii. Sistemimizde Bulunan Elektronik Posta Adresi ile Başvuruiii. Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) Yoluyla
BAŞVURU ADRESİ  TAN SU ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ.info@tansuurunleri.com.trtansuurunleri@hs03.kep.tr.tr
BAŞVURUDA GÖSTERİLECEK BİLGİ  Formun bulunduğu zarfın üzerine “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Bilgi Talebi” yazılacaktır.E-posta’nın konu kısmına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgi Talebi” yazılacaktırE-posta’nın konu kısmına “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Bilgi Talebi” yazılacaktır.
  1. Başvuru sahibinin kimliğinin tespit edilebilmesi amacıyla, Kimlik belgesi (Nüfus Cüzdanı, Ehliyet, Pasaport vb.) ile Şirketimize bizzat ıslak imzalı şahsen başvurarak,
  2. Noter vasıtasıyla, başvuru adresine iletilerek,
  3. info@tansuurunleri.com.tr adresine veri sahibinin kayıtlı elektronik postasından iletilerek,

Yukarıda öngörülen yöntemlerden biri ile Şirketimize iletilen başvurularınız, talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç otuz (30) gün içinde kural olarak ücretsiz cevaplandırılacak olup, bu cevap aşağıda seçerek, belirlediğiniz yöntem ile tarafınıza bildirilecektir. Talebin ayrıca bir maliyet gerektirmesi halinde Kişisel Verileri Koruma Kurulunca belirlenecek tarifeye göre tarafınızdan ücret talep edilebilecektir.

Kimlik ve İletişim Bilgileriniz

Sizlerle iletişime geçebilmemiz ve kimliğinizi doğrulayabilmemiz için aşağıda yer alan bilgilerin doldurulması gerekmektedir.

Ad-Soyad 
T.C. Kimlik Numarası veya Pasaport Numarası 
Bildirime Esas Cep Telefonu Numarası 
Bildirime Esas E-Posta Adresi 
Tebligata Esas Yerleşim Yeri Adresi 

Şirketimiz ile olan ilişkinizi en uygun şekilde tanımlayan seçeneği işaretleyip, detay bilgi alanına bu ilişkinin devam durumunu, sona ermiş olması durumunda ilişkinin vuku bulduğu periyodu ve varsa irtibatta olunan Şirket bilgisini yazınız.

Çalışan Çalışan Adayı  Stajyer 
 Eski Çalışan Ziyaretçi  Müşteri 
Tedarikçi Çalışanı Tedarikçi Yetkilisi    
Diğer
    
KVKK kapsamındaki talebinizi lütfen detaylandırınız.

Comments are closed.

Close Search Window
tr_TRTürkçe